Nieuws

Alle nieuwsitems

Op 15 april 2018

Vrouw Kathy Olieux, dochter Hannelore en zoon Jelle Hugelier namen op 8 maart afscheid van hun vader Martin. Hun grote voorbeeld verloor de strijd tegen long- en botkanker. Op de afscheidsmis van Martin konden zijn familie, vrienden en kennissen een ribbon (lintje) tegen vrije bijdrage verkrijgen in …

Op 9 april 2018, over deze onderwerpen: Verkeer & Mobiliteit

De drietrapssluis in Ooigem werd onlangs gerestaureerd. Het probleem met de sluis, die overigens veel toeristen lokt, is dat deze diep is gelegen. Een fietstunnel zal hieraan tegemoet kunnen komen. Hiermee zal Wielsbeke aan belang toenemen in het kader van alle fietsroutes die onze gemeente …

Op 27 maart 2018

Naar aanleiding van het 30-jarig bestaan van Baseballclub Pitbulls uit Wielsbeke, was er in het weekend van 24 en 25 maart een internationaal baseballtornooi met de beste ploegen uit West- en Oost-Vlaanderen. Maar de Pitbulls gingen ook de internationale toer op met een ploeg uit het Verenigd …

Op 24 maart 2018, over deze onderwerpen: 7. Jeugd

Op zaterdag 24 maart vierde Jeugdhuis Contrast in onze gemeente zijn twintig jarig bestaan. Sinds 1998 kunnen alle jongeren uit Wielsbeke hier terecht om te ravotten en iets te drinken tegen schappelijke prijzen. Contrast vierde zijn verjaardag op een straffe manier, er werd een paintballtornooi …

Op 21 maart 2018

Op vrijdag 16 maart vierde  VZW Voor Kinderen zijn driejarig bestaan in zaal Den Aert te Sint-Baafs-Vijve. Deze VZW heeft tot doel het inrichten van sport-, feest- en culturele activiteiten ten voordele van zieke en kansarme kinderen en jongeren met als hoofddoel het ondersteunen van het onderzoek …

Op 19 maart 2018, over deze onderwerpen: Lokale economie

Op maandag 19 maart is de aannemer gestart met de infrastructuurwerken van de nieuwe bedrijven- en dienstenzone Lobeek. Eén van de nieuwe bedrijven op de site wordt Motorsport Mabbe die zo begint aan een nieuw hoofdstuk in hun bijna 90-jarige geschiedenis in onze gemeente. Anno 1930 moest u in …