OCMW - Woonzorgcentrum Ter Lembeek en Sociaal Huis houden opendeurdag op 'Dag van de Zorg'

Op 17 maart 2018

Tijdens de 'Dag van de Zorg' op zondag 18 maart laat onze gemeente zijn burgers kennis maken met de verschillende vormen van dienstverlening van het OCMW. Een uitgestippelde korte wandeling brengt u vervolgens naar het woonzorgcentrum 'Ter Lembeek' via de groep van assistentiewoningen 'Den Dries' terug naar het Sociaal Huis. Op al deze locaties kan u kennismaken met het ruim aanbod van dienstverlening in onze gemeente gaande van ouderenhuisvesting, warme maaltijden aan huis, poetshulp via de dienstencheque-onderneming, lokaal dienstencentrum, sociaal huis, enz... De medewerkers staat tussen 14 en 17 uur klaar om u te ontvangen aan de ingang van het woonzorgcentrum 'Ter Lembeek'.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is