Nieuw huis-aan-huis blad van N-VA Wielsbeke in uw brievenbus

Op 27 juni 2018, over deze onderwerpen: Verkiezingen 2018

Vandaag of eerstdaags ontvangt u het nieuwe huis-aan-huis van N-VA Wielsbeke in uw brievenbus waarin enkele programmapunten van ons verkiezingsprogramma voor 14 oktober ruim aan bod komen. N-VA wil meer inspraak voor u als burger met een dorpsraad per deelgemeente die volledig politiek neutraal is. Andere artikels in het nieuwe blad zijn: veilig verkeer met de realisatie van het Octopusproject aan de scholen in onze gemeente, de modernisering van onze gemeente op vlak van digitalisering en ons project voor de Wielsbeekse lokale ondernemer. Veel leesgenot ! Digitaal ook te lezen via deze link: https://wielsbeke.n-va.be/sites/afdelingen.n-va.be/files/generated/files...

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is