N-VA Wielsbeke trekt de kaart van de jeugd

Op 30 maart 2018, over deze onderwerpen: Verkiezingen 2018

Met Aurélie Declerck (19) en Wout Verheye (22) trekt de N-VA volop de kaart van de jeugd. Deze gemotiveerde jongeren zijn kandidaat op de N-VA-lijst in oktober. Beiden zijn woonachtig in Ooigem en studeren rechten aan de Universiteit van Gent. Wout treedt met veel plezier in de voetsporen van zijn grootvader José Verfaille, ex-schepen van onze gemeente.

De jeugd in Wielsbeke een stem geven

Wout is al vijf jaar Chiroleider, maar stopt in juli. “Voor 
mij stopt echter het verhaal niet. Door toe te treden tot N-VA Wielsbeke hoop ik een steunpilaar te worden voor alle verenigingen in onze gemeente. Naar infrastructuur toe ondersteunt Wielsbeke zijn verenigingen, maar inspraak in het beleid  kan beter. 
De jeugdraad moet bijvoorbeeld net zoals tien à vijftien jaar geleden terug een adviesorgaan worden waar er écht naar de jeugd geluisterd wordt.

 

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is