N-VA Wielsbeke organiseert voor de 4° keer blijde intrede van Sinterklaas in onze gemeente

Op 13 november 2017, over deze onderwerpen: Activiteiten N-VA, Cultuur

Zaterdag 25 november dan is het weer zover, dan doet Sinterklaas zijn blijde intrede in onze gemeente. Tussen 14.00 u. en 15.00 u. wordt de Sint samen met zijn Zwarte Pieten verwacht aan het sas in Ooigem waar hij per boot arriveert om dan met koets en paard naar café ‘t Paradijs te gaan. Deze traditie bestond al tientallen jaren in Ooigem maar werd al een tijdje niet meer georganiseerd tot N-VA 4 jaar geleden, onder impuls van ondervoorzitter Martin Dewitte, deze traditie een nieuw leven gaf. En met succes want vorig jaar stonden zo’n een kleine duizend rakkers, mama’s en papa’s of opa’s of oma’s de Sint op te wachten. Harmonie De Ware Vrienden uit Ooigem zorgt voor de muzikale omlijsting.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is